VİP Araç Dönüşümü

Sahibi olduğunuz minibüsü, vip bir minibüse dönüştürmek için size uzman kadromuz ile yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Başkent Oto dizayn olarak, Vip araç dönüşüm hizmeti sunan nadir firmalardan birisiyiz. Vip araç dönüşümü için gerekli olan tüm aksesuarları kaliteli ve uygun fiyatlandırma ile müşterilerimize sunmaktayız.

Konfor tutkunu, rahatlık ve keyif almayı seven herkesin tercih ettiği vip araç dönüşümü için siz araç sahiplerine özel olarak seçtiğimiz tasarımlara göz atarak karar verebilirsiniz. Siz isteyin biz Vip araç dönüşümünü sizin için yapalım.

VİP Araç Dönüşümü

VİP Araç Dönüşüm Aşamaları

Başkent oto dizayn olarak vip minibüs dizaynı yaparken sizin istekleriniz ve ihtiyaç hissettiğiniz her detayı ön planda tutmaktayız. Vip araç dizaynı için, aracın dış rengi, ön tasarımı, aracın içerisine kullanılan renkler, koltukların kalitesi, konforu ve işlevselliği ayrıca teknolojik ekipmanların sorunsuz olarak takılması en temel noktalardandır.

Vip araç dizaynı, iç ve dış dizayn olarak iki şekilde yapılmaktadır.

-VİP ARAÇ İÇ DİZYANI

Araç sahiplerinin isteği üzerine hazırlanan estetik ve sanatsal dokunuş ile fark atmanızı sağlayan başkent vip araç dizayn firması olarak, aracınızın iç dizaynını size özel tasarlıyoruz.

Vip araç dizaynı için kullanılan malzeme ve ürün çeşitliliği o kadar fazla ki müşterimiz ile karar vermeyi daha uygun bulmaktayız. Malzemelerin kalite ve sağlamlık bakımından da size hitap eder olması önemlidir.

Renklerin uyumu, materyallerin dizaynı, aksesuar olarak kullanılan malzemelerin ortama sunduğu sanatsal dokunuşlar, döşeme ve üzerindeki tasarım gibi hiçbir detayı atlamadan özenle hayata geçirmekteyiz. Teknolojik ürünleri de tasarımınıza ekleyerek kusursuz bir görünüm sağlamaktayız. Kısacası hayalinizi gerçeğe dönüştürmede güven veren firmalardan birisiyiz.

-VİP Araç Dış Dizaynı

Aracın iç dizaynı kadar dış dizaynı da önem arz etmektedir. Kullanılan malzeme kalitesi ve dayanıklılığı en öncelik verdiğimiz konudur. Malzemenin kalitesi araca estetik ve güvenli olduğunu gösterir.

Başkent oto vip araç dış dizaynı için güven ve kaliteyi bir arada tutan parçalarını özen ve dikkatle seçmektedir. Müşterilerimizin arzu ettiği tasarımı sorunsuz ortaya koymak adına aracın dış dizaynı için dünya standartlarıyla uyum sağlamaya çalışmaktayız. Sade görünümden gösterişli modern bir görünüme dönüştürmek için daima yanınızdayız.

Lüks, konfor, keyif, sanat, kalite ve güven isteyen herkesi Vip araç dizaynı için Ankara’da bulunan firmamız Başkent Oto Dizayn’a bekleriz.

Vip Oto Dönüşümünde Neden Başkent Dizayn

Çünkü Başkent Dizayn olarak, aracınıza yapılması gereken her türlü yapım işlemini, kaliteden ödün vermeden güven ve konforlu bir şekilde sunmaktayız.

Uzman ekibimiz ile değer verdiğimiz siz müşterilere, yüksek kalitede hizmet vermek için işimizi özveri ve sevgi ile yapmaktayız.

Hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkesi Başkent Oto Dizayn’a bekleriz.

İçerik