Personel Aracı İç Dizaynı

Personel aracı, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan personelin taşınması için dizayn edilen ticari araçtır. Personel aracı dizaynı, çalışanlarınızın güvenliği ve konforu için çok önemlidir. Personellerin güvenle ve özenle taşınmasını, evlerine sağ salim ulaşmasını sağlama adına şirket araçlarının daha güzel ve kullanışlı bir donanıma sahip olması için bize ve uzman ekibimize ihtiyaç duyacağınıza emin olduğumuz için Başkent Araç Dizayn sizleri bu konu hakkında biraz bilgilendirmek isteriz.

Personel Aracı İç Dizaynı Özellikleri

Kamu personelinizi çalıştırırken onun güvende olması sizin en birinci özelliğiniz olmalıdır. Bu güven, sizin yanınızda çalışırken de evlerine ulaşım esnasında da  dikkat edilmesi gereken konulardandır. Peki biz bu dikkati sağlama adına neler yapıyoruz beraber bakalım:

  • Personel aracı, iç yüzeyi yolcunun kayıp düşmesini engelleyecek yumuşak dokulu ile donatılmış olmalı
  • Aracın kapısı otomatik veyahut elle komuta edilebilecek şekilde olmalı
  • Koltuklara uygun kemer takılmalı
  • Aracın içerisinde bulunan klima ve kalorifer sistemi iklim koşullarına göre insan sağlığını etkilemeyecek şekilde kullanıma uygun yapılmalı
  • Aracın camları kırık veya çatlak olmadığına dikkat edilmeli
  • Personel Araç içi bütün aydınlatmalar özenli ve elektrik sorununa mahal verilmeyecek biçimde yapılmalı.

gibi daha birçok madde sayılabilir. Ve biz Başkent Araç Dizayn olarak Personel Aracı içi dizaynı için saydıklarımıza ve yönetmelikte olan her bir maddeye uygun tasarım yapacağımıza dair sözümüzü verdik. Sizleri temin eder bize bekleriz.

Personel Aracına Yapılan İşlemler

Personel aracı iç dizaynı nın ilk aşamasında tabanı yapılmaktadır. Bu işlemin ardından taban muşambasını döşemekteyiz. Sonrasında koltuk ve kendi kalıplarımız olan malzemeleri de aracın içerisine yerleştirilmekte ve aracı müşteri için hazır konuma getirmiş bulunmaktayız. Kısacası her bir detayı sizler ve sizin güvenliğiniz ve de personelinizin emniyeti için özenle ve tedbirle uzman ekip tarafından size sunmaktayız.

Personel Aracı iç dizaynı tasarımı, döşeme, marangoz işçiliği ve teknik bilgiler ışığında klima ve elektrik donanımını sizler için orijinal ve kalite kokan alet ve edevatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Bizi seçtiğiniz için asla pişman olmayacağınızı garanti ederiz.