Özel Üretim Araçlar

Günümüz araçlarının üretimi standart şekilde ve fabrikalardan da aynı standartlıkta sunulması siz araba sevdalılarını tatmin etmeyebilir. Ama bu durumu sizin tatmin olacağınız görünüme biz Başkent Oto Dizayn olarak aracınızın iç ve dış alandaki görünümünü istediğiniz gibi özel üretimle değiştirebiliriz. Özel üretim araçlar yapacağımız araçlar bayiden sıfır alınarak sizlerin hayal ettiği tasarıma uygun dizayn edilmektedir. Siz hayalinizdeki aracı anlatın biz de tasarımlarımızla sizi yeni aracınıza kavuşturalım.

özel üretim araçlar

Neden Özel Üretim Araçlar ?

Özel üretime ihtiyaç duymanın birçok nedeni olabilir. Ama genel olarak şahsi zevkinize göre istenen tasarım ürünleridir. Ve bir de VİP hizmetleri gibi konfor ve lüks hizmetinde bulundurulması ile uğraş veren araçlar veya şehir içi taşımalıkla uğraşan ve müşteriyi memnun etme derecesini üste çıkarmak isteyen araç sahipleri için araç tasarımı önemlidir. Başkent Oto Dizayn olarak hayalinizdeki tüm beklenti ve isteklerinizi gerçekleştirmek için uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

Özel Üretim Araçlar Yapımına Nasıl Başlanır ?

Aracın iç bölümünün ölçülerinin alınması ile işe başlanır. İçerisine yerleştirilecek yeni sistemlerin uyumluluğu kontrol edilir. Bunu da bu işin eğitimini almış kişiler yapmak zorundadır. Ve bunun için yeterli uzman ekibimiz bulunmaktadır. Ardından sistem kontrol edilerek, altyapı için rapor hazırlanır. Koltuk modeli ve renk uyumuna bakılır. Kullanım malzemelerinin belirlenmesi ve son olarak araç içi duvar, zemin ve tavan üretimine geçilir.

Özel Üretim Araçların İç Tasarımı Nasıl Olmalı ?

  • Deri malzeme kullanımı her daim şıklığı ön plana çıkarır. Uzun ömürlü olması da önem arz eder.
  • Koltuk seçiminde rahat, ısıtma sistemi, masaj yapma özelliğine dikkat edilmelidir.
  • Aracın konsol bölümü için tasarımı da göze hitap eder olmalı
  • Renk uyumunu iyi yapmalı
  • Isı ve ses yalıtımı yapılmalı
  • Kıymetli eşyaları muhafazası için şifreli kasalar yerleştirilmeli
  • Televizyon izlemek isteyen için led ekranlar tercih edilmeli
  • Uydu sistemi kurulmalı
  • Harici olarak küçük detaylar dediğimiz kamera sistemi, elbise askılığı, mini bar, açılıp kapanabilen orta alana masa, araç içi far, geri görüş ekranı ve engelliler için ayrılan özel bir alan olması gibi daha üstüne eklenebilir birçok detay ve özellik ile aracın üretimi tamamlanır.

Özel Üretim için tercih edilmesi gereken son madde; Başkent Oto Dizayn firmamızdır. Sizlere uzman ekibimiz ve tüm detayları ince ince düşünerek en kaliteli malzemeler ile tasarımımızı size sunmaktan gurur duyarız.

İçerik