Engelli Araç Dönüşümü

Başkent Araç Dizayn olarak, engelli araç dönüşümü konusunda da elimizden gelen en iyi çalışmayı yapmaktayız. Yaşlılık sebebi ile de tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalan  yada bir kaza sonucu engeli olan insanımıza kolaylık sağlama adına, ulaşımı daha kolay hale getirmek için engelli asansörü olmayan araçlara engelli platformu yapılmaktadır. Engelli çözümü için üretilen asansörün imalat, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sizler adına vermekteyiz.

Sadece araçlar için değil her an her yerde kullanıma uygun olan bu platform, otobüslerde, bina girişlerinde, otogarlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında ve daha birçok benzeri ihtiyaç hissedilen an ve zamanda kullanılabilecek özelliktedir. Kurulum mesafelerini dikkate alarak üretmekte ve engeli olan kişilere çözüm olmak için mücadelemizi devam ettirmekteyiz.

engelli araç dönüşümü

Engelli Araç Dönüşümü Tasarımı

Araca elverişli, istenildiği biçimde engelli liftleri imal etmekteyiz. Araç içerisine tasarım T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur.Araç içi platform istenilen ölçü ve boyutta özel üretim olarak yapmakta, bakım, onarım ve montaj kolaylığı gibi birçok unsuru gözden geçirerek sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Şoförün de kontrol edebilecek nitelikte üretilmektedir.Engelli araç erişim liftleri imalatı için en kaliteli astar ve boyaları kullanılmaktadır. Özellikle kireçlenme, paslanma ya da mekanik nedenlere bağlı aşınmalara karşı en iyi seçimleri yaparak sizleri memnun etmekteyiz.

Engelli Araçları İçin Sektörle İlgili Çözümler

Engelli Araçları için sektörel çözümlerden biri aktüatör. Liftlerin kolay kullanımı, dayanıklı ve emniyet sağlayan bir araç olması açısından önem arz etmektedir. Engelli araç dönüşümü hakkında bilgiler verecek olursak;

  • Kolay monte edilebilir olması
  • Bakım ve onarım gerektirmemesi
  • Zorlu koşullara karşı dayanıklı ve sağlam olması
  • Emniyetli ve az enerjili olması açısından önemi de kat kat artmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.